Audrey

Shemesh

Ravia

Law - Office

About Us

Our Office is a Boutique Law Office Specialized in Civil And commercial Law Including Execution Law, Real Estate, Labor Law and Succession Law. In Addition we have unique knowledge and experience of Asset Tracking and finding lost bank accounts in Israel and Europe.

תצהיר 12 שנות לימוד על ידי עורך דין

להצעת מחיר לחתימת עורך דין על תצהיר 12 שנות לימוד או כל מסמך אחר, שלחו לנו  הודעה בווטסאפ או התקשרו לנייד 050-8684663 ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת בתוך מספר דקות! 
להודעת ווטסאפ לחץ על הלינק  הבא: 

תצהיר 12 שנות לימוד על ידי עורך דין

מה זה תצהיר 12 שנות לימוד?

מדובר בתצהיר בו עורך דין מאמת את עובדת היותו של הלקוח בעל 12 שנות לימוד.

ברוב המקרים מי שמבקש להנות מגמולים כאלה או אחרים ממקום עבודתו, יידרש להביא תצהיר חתום על ידי עורך דין המאמת את העובדה כי הלקוח למד 12 שנות לימוד 

משרדנו ערוך לאמת ולחתום על הצהרה בדבר 12 שנות לימוד.

להלן דוגמא לתצהיר 12 שנות לימוד:

תצהיר

אני הח"מ _____________ מצהיר בזה, לאחר שהוזהרתי כי עלי להצהיר את האמת וכי באם לא אעשה כן אהיה צפוי לעונשים הקבועים בחוק, כדלקמן:

1. אני מצהיר בזאת כי סיימתי ללמוד 12 שנות לימוד בבית הספר רוז מוצקין.
  2. אני מצהיר כי למדתי בין השנים......
  3. אני מצהיר כי .....

אני מצהיר כי זה שמי, להלן חתימתי ותוכן תצהירי אמת.

xxxxxxxxx

אישור

אני הח"מ, אודרי שמש רביע, מספר רישיון 41061, מאשרת בזה כי ביום 4.5.21, הופיע בפניי במשרדי ברחוב הארבעה 28, תל אביב,  מר ___________ , ולאחר שהזהרתיו כי עליו להצהיר את האמת, וכי יהיה צפוי לעונשים הקבועים בחוק אם לא יעשה כן, אישר את נכונות ההצהרה הנ"ל וחתם עליה.

תאריך

חתימה וחותמת

להצעת מחיר לחתימת עורך דין על תצהיר 12 שנות לימוד או כל מסמך אחר, שלחו לנו  הודעה בווטסאפ או התקשרו לנייד 050-8684663 ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת בתוך מספר דקות! 
להודעת ווטסאפ לחץ על הלינק  הבא: 

תגיות:

איך להוציא טופס 12 שנות לימוד

תעודת 12 שנות לימוד

הצהרה 12 שנות לימודים

תעודת בוגר 12 שנות לימוד

כמה שנות לימוד יש לי

טופס אישור השכלה

אישור השכלה 12 שנות לימוד